رابطه جنسی در دوران بارداری

اما اگر رابطه زناشویی شما منجر با بارداری شد ،مراقب باشید بارداری به هیچ عنوان نباید روابط زناشویی شمارا دچار خلل کند به خاطر داشته باشید  تنها به دلیل اینکه در دوران بارداری به سر می بریدو کودکی درون شما نهفته است نمی توانید احساسات و تمایلات جنسی خود را فراموش کنید زیرا نپرداختن به این مسئله ممکن است صمیمیت و وابستگی زوجین را از بین برده و سرچشمه روابط فرا زناشویی گردد.

شاید گمان می کنید جنین مانعی بین شما و همسرتان است و روابط زناشویی را مقدر نمی سازد؛ اما باید گفت رابطه جنسی در دوران بارداری نه تنها هیچ آسیبی به مادر و جنین نمی رساند بلکه موجب ایجاد روابط صمیمی و عاشقانه می شود.. به آرامش روانی زوجین کمک قابل توجهی نموده .. از استرس مادر کاسته و در شکل گیری جنین نیز تاثیرات مثبتی میگذارد - در این دوران با انتخاب پوزیشن مناسب می توان به این مسئله به راحتی پرداخت.

در ابتدای بارداری از اکثر پوزیشن ها می توان بهره برد اما پس از هفته 16 و 20 که مادر باید از صاف خوابیدن و به پشت خوابیدن اجتناب کند می توان از روش های دیگر بهره برد.

نکته مهم اینکه خانم ها به دلیل اینکه سایز شکم و سینه هاشان بزرگ شده است ،گمان نکنندکه جذابیت جنسی ندارند بلکه مطمئن باشیدکه در این دوره نیز برای همسرتان بسیار جذاب و خواستنی هستید و چه بسا گرایش مردان در این دوران بسیار بالا است .

اشتراک این مطلب

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نظرها2

 • پیوند نظر فاطمه قربانی

  فاطمه قربانی

  26/09/1394

  من هفته 16هستم جفتم پایینه و استراحت مطلقم باردای دومم هس.خیلی نگرانم.چون نمیتونم رابطه برقرار کنم.تا 3ماهگی رابطه جنسی داشتم ولی هم اکنون ممنوع کردن دکتر.لطفا راهنمایی کنید.نگران رابطه با همسرم هستم و فاصله ای ک بینمون افتاده

 • پیوند نظر علی صمدی

  علی صمدی

  01/10/1394

  سلام و احترام اصلا نگران نباشید خانم شما باید ارام باشید و هرگونه استرس رو از خودتون دور کنید .شما فقط منع دخول دارید . با همسرتون صمیمانه صحبت کنید و ماجرا رو بهش بگید و به او بگویید که چقدر از این بابت ناراحتی .از معاشقه و عشق بازی در هر شرایطی نگذرید و سعی کنید نیاز جنسی همسرتان را با روشهایی دیگر براورده کنید و به او لذت دهید قطعا این اقدام شما را نیز ارام خواهد کرد .

پایگاه خبری عشق ابدی

بی سوادی جنسی و دانش کاذب زناشویی بزرگترین عامل طلاق در ایران است .

 

پایگاه خبری عشق ابدی
دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی به شماره 79177
صاحب امتیاز و مدیر مسول : علی صمدی

ارتباط مستقیم : 09124886626
info@eshghabadi.ir

آخرین ارسال ها

آخرین اخبار

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از جدیدترین مقالات و موضوعات ویژه زناشویی بهرمند شوید.
instagram.png
telegramlogo.png
aparatlogo.png