آتلیه تخصصی فیلم و عکس مهرشهر عضو رسمی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران کرج می باشد سیاست اصلی این گروه تخصصی ، انجام خدمات عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت بالا و با هزینه های حداقلی است آدرس مهرشهر کرج ابتدای بلوار ارم 09120267983 ----- 09304886626

سالن زیبایی دوژه ( مشهد )

فاطمه قانع هستم ، میکاپ آرتیست

9 سال سابقه کار در زمینه زیبایی و تخصصم میکاپ و شنیون و کار با مواد هست

تصمیم دارم به عروس خانم های عزیز که در مشهد یا حومه هستن و انتخاب سالن آرایش براشون سخته بخاطر هزینه ها ، خدمات عروس و نامزدی رو با تخفیف 50 % و هدیه ویژه ارائه بدم

سالنم مشهد ، احمدآباد ، خیابون ملاصدراست و آرایشگر تخصصی برج الیزه هستم

برای همه جوانان ایران زمین آرزوی خوشبختی داریم

 

  احمدآباد - ملاصدرا 35 - پلاک 45

تماس :    05138460605        09157049398

مرکز مشاوره و خدمات مامائی نوبهار

سلام و عرض ادب.
من نوبهار دوستار هستم .کارشناس ارشد مامایی و مشاوره  ، مرکز مشاوره مامایی دارم و با دو نفر از همکارانم  در زمینه ی مشاوره قبل از ازدواج و بعد از ازدواج ، زناشویی .سکس ،و ازدواج به وصال نرسیده و واژینیسموس ، درمانهای زنان و مامایی ، کلاسهای دوران بارداری و شیردهی ، ورزش و یوگای بارداری فعالیت می کنم

 

آدرس استان اصفهان، شاهین شهر ، خیابان رازی ، فرعی دو غربی پلاک 10 ، مرکز مشاوره نوبهار .

تماس : اصفهان  (031)    45241707    45272777

لینک تلگرام : mama_nobahar        لینک اینستاگرام : mama_nobahar

 

حق مرخصی زایمان

مشاور رئیس جمهوری در امور بانوان گفت: بانوانی که به علت تمرد صاحبکاران از قانون، نمی توانند از این حق استفاده کنند می توانند به مراجع ذی ربط مراجعه کنند 

معصومه ابتکار : مقررات در رابطه با  تاکید  بر استفاده بانوان شاغل از حق مرخصی زایمان بانوان باید به همه دستگاه های اجرایی ابلاغ شود و بانوان شاغل نیز باید از این قوانین مطلع باشند و آگاهی بانوان در اصلاح فضا موثر است.

پایگاه خبری عشق ابدی

معاون رئیس جمهور گفت:  ارفرماها باید تابع قوانین و مقررات باشند و کارفرمایان در بخش دولتی و خصوصی باید آگاه باشند که حضور بانوان در جایگاه های شغلی بسیار می تواند مفید و موثر باشد.

کارفرمایان باید حضور بانوان را مغتنم بشمارند هرچند که این حضور همراه با فرصت هایی برای بانوان مثل مرخصی زایمان باشد.

ابتکار افزود: این فرصت ها در واقع بر اساس صرورت حضور مادر در خانواده و نقش تربیتی مادر برای بانوان شاغل در نظر گرفته شده است.

منبع: صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی

 

10 اصل طلایی برای رابطه جنسی

 

1- چرا سکس می کنیم؟ یک دقیقه چشم هایتان را ببندید و فکر کنید. واقعا چرا؟ واضح است اما خیلی وقت ها یادمان می رود...
زنی که خودش را موظف می داند با وجود درد و بدون لذت، به همسرش «تمکین» کند، دختری که فکر می کند باید به رابطه آنال با دوست ش تن بدهد، حتی اگر هیچ لذتی نمی برد، وگرنه دوستش می پرد. یا مردی که فکر می کند برای اینکه همسرش ناراحت نشود «باید» سکس داشته باشند، همه یادشان رفته: هدف از رابطه، «لذت» است و نه هیچ چیز دیگر. حتی تولید مثل، محصول جانبی این فرایند است. اصل طلایی اول در رابطه این است: وقتی لذتی نیست، رابطه ای نباید باشد.

2- هرکسی یک جور است. در این هم شکی نیست؛ اما همین اصل طلایی را خیلی وقت ها در سکس فراموش می کنیم. مثل زنی که می شنود دخترخاله اش با شوهرش هفته ای 4 شب رابطه دارند و از خودش می پرسد: پس چرا من و شوهرم هفته ای دو باریم؟ یا مثل مردی که همسرش را با رابطه های قبلی اش مقایسه می کند و با اتهام و تحقیرمی گوید: تو چرا این جوری هستی؟ هیچ زنی مثل تو نیست! اینها یادشان رفته که میل جنسی هرکسی یک جور است و هرکسی ممکن است از چیزی یا جوری لذت ببرد که دیگری نبرد. در سکس «استاندارد» نداریم.

3- ما لذت را کجا درک می کنیم؟ در مغز. اصل طلایی دیگر این است: مغزما، مهم ترین اندام جنسی ماست. اشتباه است اگر فکر کنیم وقتی لذت نمی بریم، اشکال در آلت جنسی ماست. آلت هم مثل همه نقاط دیگر بدن، پایانه های حسی دارد؛ البته با تراکم بیشتر. تحریک پایانه های حسی، پیام هایی را به نقاط خاصی از سیستم عصبی مرکزی مخابره می کند و تفسیر مغز ما از این پیام ها می شود درک لذت.

البته که جام لذت در مغز ما فقط با شراب ملامسه پر نمی شود. گاهی فقط می بینیم، گاهی فقط می شنویم و گاهی فقط فکر می کنیم و لذت می بریم و برانگیخته می شویم و حتی ارگاسم می شویم. مگر همه در خواب تجربه اش نکرده ایم؟ هرچند که «اغلب» و نه همیشه، در بیداری، لمس هم برای به اوج رسیدن لازم است. دقت کنید: وقتی خوابیم و محرک های محیط را درک نمی کنیم، حتی همان تحریکات ذهنی هم برای تجربه ارگاسم کافی است، اما در بیداری، هم تحریک ذهنی را لازم داریم هم تحریک جسمی را. چه نتیجه ای می شود گرفت؟ آیا غیر از این است که هرچه ذهن ما مشغول چیزهای دیگر باشد، هرچه تمرکز ما کمتر باشد، دیرتر و سخت تر لذت می بریم؟ گویا که آن جام ترک دارد و هرچه درش می ریزیم، پر نمی شود.

4- خطاست اگر فکر کنیم کم و زیادی میل جنسی، همان که می گوییم سردمزاجی و گرم مزاجی، ذاتی آدمهاست. مرد یا زنی که فکر می کند همسرش اصولا سردمزاج است و فکر می کند عجب شانس گندی داشتیم ما که چنین موجودی نصیب مان شد؛ یا دختری که اجازه هیچ جور تجربه جنسی به خودش نداده و حالا وقتی به خودش نگاه می کند می بیند ای داد بی داد! اصلا میلی به هیچ احدی ندارد و نگران می شود که نکند من بیمار باشم؛ سایت عشق ابدی . از این اصل طلایی باخبر نیستند: خیلی بیشتر از اینکه ژن های ما تعیین کننده سطح هورمون ها و میل جنسی ما باشند، «تجربه» های لذت بخش ما، توانایی و میل جنسی ما را ارتقا می دهند. وقتی همسر شما مدتها از سکس لذت نبرده و درد کشیده یا اضطراب هشیار یا ناهشیار داشته، چرا باید همچنان دلش برای سکس بتپد؟

5- اگر رابطه برای این است که لذت ببریم و حال مان خوب شود، اگر می دانیم که درک لذت برای مغز است و می دانیم که مثلا 5 درصد از خانم ها حتی با بوسه لب هم ارگاسم را تجربه کرده اند، آن وقت لازم است از خودمان بپرسیم: چرا این همه شیفته «دخول» ایم؟ چرا فکر می کنیم در درون واژن خبرهایی هست که در هیچ جای دنیا نیست! بله. دخول «می تواند» اتفاقی باشد لذت بخش برای هر دو نفر. اما فقط همین یک کار لذتبخش است؟

زوجی که نمی دانند 70 درصد خانم ها اصلا نمی توانند بدون تحریک کلیتوریس و صرفا با دخول ارگاسم را تجربه کنند و فکر می کنند لابد خانم مشکل دارد؛ همان طور دختر و پسری که فکر می کنند حالا که دختر می خواهد زهچین ش دست نخورده بماند، رابطه آنال باید برقرار شود، گرفتار فرهنگ دخول محوری اند که منشا هزار دردسر است.

اصل طلایی دیگر این است: سکس، مترادف دخول نیست. به تعداد آدم های روی زمین، راه هست برای رسیدن به لذت.

 

6- همان طور که می گوییم رابطه جنسی لزوما به معنای آمیزش جنسی نیست؛ می گوییم رابطه جنسی لزوما به معنای ضرورت تجربه ارگاسم هم نیست. خانمی می گفت من دوست ندارم همسرم مرا ببوسد، چون هروقت این کار را می کند، باید برویم تا آخر ماجرا اما من خیلی وقت ها آمادگی پذیرش آمیزش را ندارم. یا بسیارند خانم هایی که هم خودشان هم همسرشان اضطراب ارگاسم دارند. هروقت هم آغوشی ای اتفاق بیفتد، اگر به ارگاسم نرسند، فکر می کنند فاجعه ای رخ داده و افسرده و نالان می شوند.

کسی می تواند از سکس بیشینه لذت را ببرد که در سفر شمال هم فکر می کند از لحظه ای که از خانه خارج می شویم لذت و تفریح شروع شده. جاده ترافیک است؟ بی خیال. می زنیم کنار و حالش را می بریم. اما برعکس، کسی که استرس دارد کی می رسیم و کجا می رسیم و نکند ویلا خوب نباشد و نکند ترافیک باشد و...، در سفر سکس هم درگیر هزار باید و نباید است و همین مشغولیت ذهن، مجالی نمی گذارد برای لذت. پس اصل طلایی دیگر این است: باید و نبایدها، قاتل سکس اند.

7- جوهر یک رابطه خوب، صمیمیت است. این اصل، طلایی ترین است. در بستر صمیمیت می توان اصول دیگر را هم برقرار کرد. اما صمیمیت یعنی چه؟ یعنی از گل بالاتر به هم نگوییم؟ اصلا. صمیمیت یعنی من بتوانم فکر و احساسم را بیان کنم و در مقابل هم، کسی باشد که او هم فکر و احساس ش را آزادانه بیان کند و هردوی ما پذیرای هم باشیم. زنی که می ترسد به همسرش بگوید از رابطه لذت نمی برد، مبادا که غرور مردانه او جریحه دار شود، و فیلم بازی می کند در تخت خواب، با شوهرش صمیمی نیست. همان طور شوهری که همسرش را در رابطه نمی بیند و حرف هایش را بیرون از تخت خواب هم نمی شنود.

وقتی رابطه ای صمیمی نیست، آدم ها کنار هم احساس آرامش ندارند. شاید همه چیز ظاهرا خوب باشد و شاید حتی از نگاه دیگران، غبطه برانگیز. اما برای زندگی زناشویی بدون صمیمیت، آینده خوبی را نمی شود پیش بینی کرد.

8- برای هم مردان و هم زنان، رابطه ای مطلوب است که عزت نفس شان را بالا ببرد. عموم مردان و زنان، می خواهند در رابطه جنسی، ستوده شوند؛ می خواهند باور کنند مقبول اند؛ می خواهند احساس قدرت کنند. اگر در رابطه ای، یکی احساس بی کفایتی به دیگری بدهد؛ یا به هر دلیل، رابطه در بافتی شکل بگیرد که یکی مضطرب شود و احساس ناتوانی کند، آن رابطه رو به مرگ می رود.

یکی از اصول طلایی سکس این است: رفتارتان باید در هر شرایطی آرامش بخش باشد. کسی که غر می زند، ایراد می گیرد، بکن و نکن زیاد دارد، کسی که غرق رابطه نمی شود و ناخودآگاه مدام این پیام را به همسرش مخابره می کند که: من هشیارم و نتوانسته ای مرا دیوانه کنی، کسی که در برابر هر اختلال عملکردی در همسرش، بی قراری می کند و اضطراب ش را چندین برابر به همسرش منتقل می کند، شریک جنسی خوبی نیست. نه خود لذت می برد، نه لذت می دهد.

9- در یک رابطه جنسی خوب، کسی به کسی بدهکار نیست. این هم یک اصل طلایی دیگر است. همیشه در طول تاریخ، سکس خرید و فروش شده. خرید و فروش سکس هم منحصر به روسپیگری نیست. گاهی ازدواج هم می تواند محمل یک خرید و فروش باشد. در عین حال، همیشه در طول تاریخ، خرید و فروش سکس تقیبح شده. گویا اخلاق آدمیزادی با این منش سازگار نیست. همان طور که حتی خود روسپیان، بهتر از هرکس می دانند که چه شغل سختی دارند و روان شان چطور در این کسب و کار فرسوده می شود.

ما آدم ها، سکس را در بستر یک ارتباط عاطفی می پسندیم. ایده آل ما، سکس عاشقانه است؛ هرچند سکس و عشق گاهی با هم قابل جمع نیست، و هرچند عشق، مخدری است که اگر با سکس آمیخته شود، معجون خطرناکی می شود. اما حتی با کمترین خوشامد عاطفی، اگر سکس به عنوان یک انتخاب آگاهانه و در بستری عادلانه اتفاق بیفتد، دستکم خطرناک و آسیب زا نیست. سایت عشق ابدی . عادلانه یعنی: من لذت می دهم و لذت می گیرم و این انتخاب من بوده. لذت نمی دهم که به ازایش مثلا حمایت مالی دریافت کنم؛ چون وقتی حمایت مالی گرفتم، آن وقت طرف مقابلم فکر می کند بهایش را پرداخت کرده و دیگر لذت دادن به من مهم نیست. و این سکس را به بیراهه می برد.

10- و آخرین اصل: سکس خوب، دانش، مهارت (یعنی تجربه و تمرین) و تمرکز لازم دارد. خلاص.

 

کانال تلگرام شرم فارسی

کانال تلگرام شرم فارسی سعی می کند  با بهره گیری از دانش روز در حوزه های مختلف جنسی و زناشویی ( روانشناختی ، اورولوژی ، زنان و..) و در چهارچوب مشخص قوانین نشر بر خط و همچنین با احترام به ارزشهای دینی و عرفی روشگری نماید  ، بدون شک بالا بردن دانش زناشویی به صمیمیت زوجین می افزاید و در نتیجه شاهد شکل گیری خانواده  های سالم و سرزنده و در نهایت جامعه ای پویا خواهیم بود

 

نکته های کلیدی روابط جنسی و زناشویی در کانال تلگرام شرم فارسی

اکنون عضو کانال شرم فارسی شوید

 

telegram.me/sharmefarsi

 

 

 

زوج درمانی

یکی از اصلی ترین دلایل اختلاف و بدخلقی در زندگی زناشویی عدم شناخت صحیح افراد از خود و جنس مخالف است 

متاسفانه افرادبسیاری با وجود این همه وسایل ارتباط جمعی و کتابهای مفید هنوز دچار بی سوادی  و یا دانش کاذب زناشویی هستند که نهایتا به افسردگی ، بد اخلاقی ، طلاق ، اعتیاد و سایر ناهنجاریهای اجتماعی بدل خواهد گردید

بسیاری همچنان بر انجام روشهای غلط پدر ، مادر ، خواهر ، خاله و سایر اطرافیان خود اصرار می ورزند و انتظار دارند تغییری اساسی در زندگی ایجاد شود 

اما انسان فرهیخته ، دور اندیش و موفق ، همانطور که برای سایر امورات به متخصص مربوطه مراجعه می کند، برای افزایش دانش زناشویی خود نیز قطعا به متخصص مراجعه خواهد کرد و از او چاره می جوید . 

بله درست است ، سالهای سال است که حوزه های مختلف روابط زناشویی در دست بررسی متخصصین قرار گرفته و اکنون با تکیه بر دانش آکادمیک و آمار و ارقام صحیح نتایج قابل توجهی را به همراه آورده است

پایگاه خبری عشق ابدی ، برای آن دسته از عزیزانی که خواستار مشاوره تلفنی هستند این امکان را فراهم کرده است تا در حوزه های مختلف فردی ، زناشویی ، کودک و خانواده با بهترین مشاورین و متخصصان این حوزه در ارتباط باشند

 

مشاور اختصاصی شما در روزهای شنبه ، دوشنبه و پنجشنبه : ...  مشاور خانواده و زوج درمانگر ( سکسولوژیست ) 

 

مشاوره تلفنی با دو روش قابل ارائه میباشد ( اعتباری  - هوشمند )

 

اعتباری ( به صرفه ) : 

- در این روش ابتدا مشاور کارت تهیه فرمایید

- کدرهگیری خرید را به شماره : 09304886626 پیامک نمایید

- زمان دریافت مشاوره تلفنی به شما پیامک خواهد شد 

- در زمان مشخص با شماره تلفن اعلامی تماس حاصل و مشاوره دریافت نمایید

 *  مشاور کارتها در سه مدل برنزی با اعتبار 50 هزار تومان ( 50 دقیقه ) ، نقره ای با اعتبار 100 هزار تومان ( 120 دقیقه )  و طلایی با اعتبار 200 هزار تومان ( 250 دقیقه )  ارایه می گردند *

 

 هوشمند ( فوری )  :

- در این روش ابتدا درخواست مشاوره را به شماره : 09304886626  پیامک نمایید 

- زمان دریافت مشاوره به شما پیامک خواهد شد 

- در زمان مشخص فقط از طریق تلفن ثابت با شماره هوشمند    ...909   تماس حاصل و مشاوره دریافت نمایید .

 *  به ازای هر دقیقه مشاوره ... تومان به قبض تلفن شما منظور خواهد شد *

 

خرید مشاور کارت : 

خرید آنلاین :  مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه مستقیم سایت به آدرس www.idpay.ir/eshghabadi واریز نموده و کدرهگیری را به 09304886626 ارسال نمایید

خرید با روش کارت به کارت : مبلغ مورد نظر را به حساب : 3285-1759-8610-6219 واریز نموده و کد رهگیری و چهار رقم آخر کارت را به 09304886626 ارسال فرمایید 

 

 با پوزش این خدمت فعلا ارائه نمی گردد

 

 

لیست دفاتر رسمی ازدواج

در این قسمت شما به درگاه اینترنتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور متصل خواهید شد و از این طریق میتوانید به تفکیک استان و شهر محل اقامت خود فهرست دفاتر رسمی ازدواج و طلاق را مشاهده فرمایید 

 

جهت ورود  لطفا کلیک کنید  ----   لیست دفاتر رسمی ازدواج    ----

 

پایگاه خبری عشق ابدی با هدف تحکیم خانواده 

صفحه1 از2

پایگاه خبری عشق ابدی

بی سوادی جنسی و دانش کاذب زناشویی بزرگترین عامل طلاق در ایران است .

 

پایگاه خبری عشق ابدی
دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی به شماره 79177
صاحب امتیاز و مدیر مسول : علی صمدی

ارتباط مستقیم : 09124886626
info@eshghabadi.ir

آخرین ارسال ها

آخرین اخبار

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از جدیدترین مقالات و موضوعات ویژه زناشویی بهرمند شوید.
instagram.png
telegramlogo.png
aparatlogo.png